Ubezpieczenie uczniów na rok szkolny 2024/2025

Oferta ubezpieczenia dzieci i młodzieży na rok szkolny 2024/2025 wybrana przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 w Rawiczu zostaje przedstawiona poniżej. Wybranie tej propozycji jest dobrowolne i leży w gestii rodziców lub opiekunów prawnych uczniów.

Link z ofertą online:

Każdy Rodzic dokonuje zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez Internet Proponujemy szeroki zakres ubezpieczenia z konkurencyjnymi składkami. Zapewniają one kompleksową ochronę 24/7 w szkole, w domu, na zajęciach  pozalekcyjnych, podczas wakacji, ferii oraz wyjazdów.

Oferta TU InterRisk

• Wysokie świadczenia za pobyt w szpitalu, także w przypadku zachorowania na Covid-19,
  • Wyczynowe uprawianie sportu,
  • Uciążliwe leczenie, nawet w przypadku skręcenia czy zwichnięcia,
  • Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, odbudowy zębów oraz zakupu leków,
  • Poważne choroby (np. nowotwór złośliwy).

W przypadku pytań można skontaktować się z firmą ubezpieczeniową poprzez adres e-mail: multiagencja.ers@vp.pl

Szczegóły ubezpieczenia znajdują się w załącznikach.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.