PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W RAWICZU

ul. Grota Roweckiego 9 e

email: ppp@pwiatrawicki.pl

www.poradniarawicz.pl

Przypominamy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom o możliwości uzyskania wsparcia specjalistów poradni w związku z przedłużającym się nauczaniem zdalnym spowodowanym trwającą pandemią COVID-19. Wsparcie dotyczy każdej niepokojącej, kryzysowej sytuacji w domu, w szkole, w kontaktach z rówieśnikami, w szczególności związanej ze skutkami trwającej pandemii. Istnieje możliwość zapraszania pracowników/specjalistów poradni w ramach platform edukacyjnych ( np. zoom lub inne) na zebrania z rodzicami, czy rady pedagogiczne. Zapraszamy do korzystania z poniedziałkowych telefonicznych dyżurów specjalistów, uzyskiwania porad, pomocy, odbywania konsultacji. Dyżury odbywają się w każdy poniedziałek, w godzinach od 16.00 do 18.00 pod numerem telefonu poradni: 65 6141854. W sytuacjach kryzysowych wsparcie można również uzyskać od specjalistów w godzinach ich pracy w poradni.

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.