O nas

Stowarzyszenie Uśmiech Czwórki jest organizacją pozarządową działającą na rzecz szeroko pojętej edukacji, nauki i kultury. Powstało dzięki inicjatywie 15 członków - założycieli reprezentujących nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu. Zostało oficjalnie zarejestrowane w lutym 2017 roku.

Nasze cele to: wspieranie ludzi poprzez zapewnianie im możliwości samodzielnego radzenia sobie w codziennym życiu, tworzenie, promocja i realizacja programów mających na celu pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej, organizacja zajęć edukacyjnych oraz rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, działalność charytatywna i wiele innych, które mogą się przyczynić do tego, aby uczniowie, rodzice, nauczyciele i społeczność lokalna mogli poczuć, że „szkoła pomaga im stać się lepszymi ludźmi. Bohaterami.” (Philip Zimbardo)

Zapraszamy do współpracy!

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.