Szkolna Majówka - Ruszaj się z nami

Utworzono dnia 15.05.2024

Tegoroczna Szkolna Majówka klas 4 - 8 przebiegała pod hasłem “Ruszaj się z nami”. Klasowe drużyny starły się na stadionie w czterech turniejach. Każdy z nich odpowiadał jednemu z obchodzonych na początku maja świąt. W ich tematykę wprowadzały krótkie historie, z którymi zespoły zapoznawały się przed przystąpieniem do rywalizacji. Wodna Misja - "Na ratunek orlętom" nawiązywała do genezy Święta Pracy, turniej "Pomoc potrzebna od zaraz!" przypominał o 20 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, ratując biało - czerwoną w ramach konkurencji “Chorągiew w niebezpieczeństwie” pamiętaliśmy o Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Nie mogło również zabraknąć zmagań “W obronie Konstytucji 3 maja”. Cieszymy się, że nasz turniej sportowy był nie tylko pretekstem do rywalizacji, ale zapewnił nam dobrą zabawę i co najważniejsze, przebiegł w duchu fair play i szacunku do przeciwnika.

Kononowicz Karolina

Szkolna Majówka - Ruszaj się z nami

Utworzono dnia 15.05.2024, 08:50

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W tym tygodniu: 2047