Bieg o uśmiech czwórki

Utworzono dnia 20.06.2024

W magiczny czerwcowy dzień na RAWICKICH GÓRKACH, uczniowie klas I-VIII naszej szkoły spotkali się przy basenie, by wziąć udział w jednym z najbardziej radosnych wydarzeń szkolnych - biegu o uśmiech czwórki.

Atmosfera była napełniona radosnymi okrzykami i dźwiękiem bicia serca, gdy młodzi uczestnicy stanęli na starcie, gotowi do pokonania wyzwania i zdobycia uśmiechu. Trasa biegu wiodła krętymi ścieżkami wśród zielonych drzew.

Wszyscy zawodnicy walczyli z determinacją i hartem ducha, dając z siebie wszystko, aby osiągnąć cel. Mijali mety uśmiechnięci i spełnieni, ciesząc się z emocji towarzyszących motywacją dla wszystkich uczestników do dalszego rozwoju, wspólnych aktywności i tworzenia pięknych chwil pełnych uśmiechu.

Bieg o uśmiech czwórki

Utworzono dnia 20.06.2024, 08:20

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W tym tygodniu: 2047