"5-9-19" - Finał Wojewódzki w sztafetowych Biegach Przełajowych.

Utworzono dnia 21.10.2023

Trzy zespoły, reprezentowały naszą szkołę, gminę i powiat w zmaganiach wojewódzkich, w sztafetowych biegach przełajowych w stolicy Wielkopolski.  Zawody na Hipodromie poznańskim w dniu 10.10.2023r., kolejny rok z rzędu okazały się bardzo udane dla naszych uczennic i uczniów. Najwyżej, bo w pierwszej piątce na 32. drużyny, które podeszły do startu,  uplasowała się nasza 6-tka pań  w kategorii Igrzysk Młodzieży, a więc rocznik 2009-2010. Skład piątego zespołu w województwie to: Zofia Mikołajczyk (kpt. zespołu), Jagoda Piekarczyk, Iga Kaczmarek, Antonina Klefas, Daria Danek i Matylda Mikołajek.
Drugi nasz team kobiecy, również wywalczył wysoką,  bo 9-tą lokatę wśród 35. drużyn, które wystartowały na Golęcinie. Młodsze dziewczęta w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsze) wystartowały w składzie: Dominika Maćkowiak (kpt. zespołu), Lena Jankowiak, Zofia Jerzychowska,  Agnieszka Przyjemska, Blanka Jarczewska i Paulina Wyrwa.
Trzecią drużyną, która reprezentowała naszą "rawicką czwórkę", tworzyli chłopcy w tej samej kategorii co opisane powyżej dziewczęta. Jedyny nasz zespół męski wywalczył 19-stą pozycję na 33 drużyny, które stanęły na linii startu. Skład naszych panów: Mikołaj Krupieńczyk (kpt. zespołu), Adam Lewandowski, Patryk Pertkiewicz, Kacper Król, Igor Gertchen i Kamil Jurkowski. Wielkie BRAWA i GRATULCJE dla Wszystkich

"5 - 9 - 19"

Utworzono dnia 21.10.2023, 20:16