Warsztaty kulinarne!

Utworzono dnia 21.11.2022

We wtorek 15 listopada uczniowie klasy IIc wraz ze swoją wychowawczynią Maritą Cwojdzińską wybrali się na pieszą wycieczkę do Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu. Niniejszemu spotkaniu przyświecał następujący cel, a mianowicie rozwijanie zdolności kulinarnych wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Drugoklasiści w bieżącym roku szkolnym w ramach cyklu warsztatów poznają wiele ciekawostek kulinarnych, którymi ogromnie są zaciekawieni. Jedno spotkanie z cyklu kilku spotkań już za nami.

Nasi uczniowie podczas pierwszego spotkania wraz ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami ze szkoły średniej upiekli przepyszne rogale marcińskie.

Dziękujemy Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu za udział w warsztatach kulinarnych.

Marita Cwojdzińska

Warsztaty kulinarne!