Spotkanie z leśniczym w otoczeniu złotej, pięknej jesiennej aury!

Utworzono dnia 31.10.2023

Wycieczka do lasu to zawsze wspaniała okazja, aby poznać tajniki przyrody i nauczyć się, jak dbać o nią. W trakcie wycieczki uczniowie mieli okazję spotkać się z leśniczym, który opowiedział im o pracy w lesie i o tym, jak ważne jest zachowanie równowagi między człowiekiem a naturą.

Podczas spotkania z p. leśniczym trzecioklasiści mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych rzeczy, takich jak różne gatunki drzew. Leśniczy opowiedział im również o tym, jak ważne jest dbanie o lasy i jakie zagrożenia czyhają na nie.

Wycieczka była nie tylko edukacyjna, ale również bardzo zabawna. Uczniowie mogli biegać po lesie, zbierać liście i patrzeć na piękne krajobrazy. Była to wspaniała okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu i nauczyć się czegoś nowego.

Wycieczka przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości, a zwieńczeniem naszej leśnej podróży były przepyszne kiełbaski z ogniska wraz ze smażoną pyrką.

Dzieci pełne wrażeń i z uśmiechami na twarzach wróciły do szkoły. Była to udana lekcja przyrody w środowisku naturalnym

Marita Cwojdzińska, Barbara Krysiak

Spotkanie z leśniczym w otoczeniu złotej, pięknej jesiennej aury!

Utworzono dnia 31.10.2023, 11:29

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.