POWIATOWY KONKURS MŁODYCH DZIENNIKARZY

Utworzono dnia 13.06.2022

Dnia 8 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Rawiczu odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Młodych Dziennikarzy zorganizowanego przez nauczycieli naszej szkoły: Renatę Iżykowską, Annę Kasprzak i Agnieszkę Bratuś.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dziennikarskich uczniów, kształtowanie umiejętności redagowania różnych form dziennikarskich oraz popularyzowanie czasopiśmiennictwa wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie ze szkół powiatu rawickiego mieli za zadanie stworzyć dowolny tekst dziennikarski na temat: „Czym jest wolność?” Młodzi dziennikarze doskonale poradzili sobie zarówno z ujęciem tematu, jak i samą formą wypowiedzi dziennikarskiej. Wśród laureatów znaleźli się: Julia Gąsiorowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu ( III miejsce), Katarzyna Majchrzak ze Szkoły Podstawowej w Sierakowie ( III miejsce), Lena Stelmaszczyk ze Szkoły Podstawowej w Sierakowie ( II miejsce) oraz Patrycja Lisiecka ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Sarnowie ( I miejsce).  Dziewczyny są uczennicami klas ósmych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

POWIATOWY KONKURS MŁODYCH DZIENNIKARZY

Utworzono dnia 13.06.2022, 09:50

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.