„Myśleć historią – działać lokalnie”

Utworzono dnia 04.06.2024

Przez miesiąc maj uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w inspirującym projekcie historycznym pt. „Myśleć historią – działać lokalnie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu. Celem projektu było nie tylko zgłębianie wiedzy historycznej, ale także aktywne angażowanie się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Inicjatywa ta pozwoliła młodzieży lepiej zrozumieć znaczenie historii w kształtowaniu współczesności oraz wzbudziła w nich poczucie odpowiedzialności za miejsce, w którym żyją. Uczniowie zwiedzili Muzeum Ziemi Rawickiej. W towarzystwie kustosza muzeum, uczniowie spacerem udali się w kilka ciekawych miejsc znajdujących się w obrębie rawickich plant. Zdobytą wiedzę uczniowie mogli wykorzystać podczas  testu historycznego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Kamil Staniszewski

„Myśleć historią – działać lokalnie”

Utworzono dnia 04.06.2024, 10:19

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.