Uroczystośc pożegnania klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 4 w Rawiczu

Utworzono dnia 24.06.2024

W dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste zakończenie klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 4 im. W. Broniewskiego w Rawiczu.

Dyrektor szkoły, p. Justyna Szajerka, rozpoczęła ceremonię gratulując absolwentom osiągnięć i życząc im powodzenia w dalszej nauce.

Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszających momentów, gdy uczniowie wyróżnieni oraz ich rodzice odbierali listy gratulacyjne. Ponadto, uczniowie zostali uhonorowani specjalnymi medalami za swoje uzdolnienia i osiągnięcia edukacyjne.

Całe wydarzenie zwieńczyła część artystyczna, która zachwyciła wszystkich obecnych. Młodzi adepci sztuki zaprezentowali swoje umiejętności, przyciągając uwagę swoim talentem i zaangażowaniem.

Pożegnanie klas ósmych w SP nr 4 w Rawiczu było momentem pełnym wzruszeń, dumy i radości. Życzymy wszystkim absolwentom sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej i życiowej!

Pożegnanie klas ósmych

Utworzono dnia 24.06.2024, 08:18

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.