Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 W. Broniewskiego

Utworzono dnia 24.06.2024

Dziś o godzinie 8:30 na boisku naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-VII.

To wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, podsumowań i nagród.

Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań i wyróżnień. Uczniowie z najwyższą średnią w swoim roczniku zostali uhonorowani, a naszych utalentowanych sportowców również uczczono za ich osiągnięcia.

Niezwykle emocjonalnym momentem był czas podziękowań dla Pani Dyrektor Justyny Szajerki, która przez dwie kadencje wspaniale kierowała naszą szkołą. Jej zaangażowanie, troska o rozwój uczniów i szkoły, oraz oddanie pracy dla dobra naszej społeczności zasługuje na najwyższe uznanie.

To zakończenie roku szkolnego było nie tylko momentem refleksji nad minionym czasem, ale również okazją do podziękowań, docenienia trudu i zaangażowania wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Życzymy wszystkim udanych wakacji pełnych wrażeń i odpoczynku, oraz sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Utworzono dnia 25.06.2024, 11:11

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.