Bal ósmoklasisty

Utworzono dnia 12.06.2024

Dnia 7 czerwca o godzinie 17:00 w sali bankietowej „Julia” odbył się bal ósmoklasisty. Uroczystość zorganizowali rodzice uczniów klasy 8a i 8b.

Na wstępie absolwenci zatańczyli poloneza, a następnie Pani dyrektor i wychowawcy przecięli wstęgę, symbolicznie rozpoczynając bal. Pani dyrektor wygłosiła przemówienie, po którym uczniowie podziękowali dyrekcji i nauczycielom, wręczając kwiaty.

Po części oficjalnej ósmoklasiści przygotowali scenki będące wspomnieniem ośmiu lat spędzonych w szkole. Odgrywali role zarówno uczniów, jak i nauczycieli, było wzruszająco i wesoło. Po kolacji rozpoczęła się zabawa przy muzyce. W trakcie uczniowie przygotowali galę Oskarów, wręczając medale swoim nauczycielom w różnych kategoriach konkursowych. W międzyczasie można było wykonać pamiątkowe zdjęcia przy ściance, pojawiła się również fotobudka. Smacznym akcentem był tort upieczony specjalnie na tę okazję.

Tego dnia wszystkim towarzyszył odświętny nastrój, a bal na pewno pozostanie na długo w pamięci zarówno uczniów, ich rodziców, jak i nauczycieli.

Rodzice, uczniowie, wychowawcy 8a i 8b

Bal ósmoklasisty

Utworzono dnia 12.06.2024, 10:28

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.