Wycieczka do lasu klasy 1a i 1d

Utworzono dnia 16.06.2023

W dniu 29 maja klasa 1a i 1d uczestniczyły w wycieczce do lasu zorganizowanej przez Koło Łowieckie nr 13 „Drop” w Rawiczu. Dla klasy 1a była to nagroda za zdobycie I miejsca w „Konkursie Zbierania Kasztanów”  dla zwierząt leśnych. Przewodnikami po lesie byli pani Dorota Dybicka i pan Andrzej Kasprzak – członkowie w/w koła łowieckiego. Przy przepięknej, słonecznej pogodzie dzieci miały okazję poznać uroki lasu wiosną. Zdobyły także informacje na temat fauny i flory lasu. Sponsorzy wycieczki przygotowali również niespodziankę dla ucznia, który zebrał największą ilość kasztanów -  Kosma  Nowak (1a) otrzymał nagrodę specjalną - profesjonalną lornetę do obserwacji przyrody.  Wszystkim uczestnikom wycieczki dopisywały wspaniałe humory podczas zabaw dydaktycznych, integracyjnych, piekąc kiełbaski w ognisku, biesiadując przy przepysznym cieście z truskawkami, chlebie ze smalcem i kiszonym ogórkiem oraz orzeźwiającej herbatce.

Dziękujemy bardzo sponsorom wycieczki - pani Dorocie Dybickiej oraz panom - Andrzejowi Kasprzakowi i Dariuszowi Staśkowiakowi – członkom Koła Łowieckiego nr 13 „Drop” w Rawiczu.

Uczniowie klasy 1a i 1d z wychowawczyniami

Wycieczka do lasu klasy 1a i 1d