Warsztaty wielkanocne

Utworzono dnia 25.04.2023
Okres przygotowań do świąt wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez drugoklasistów tradycji świątecznych. Dlatego też w dniu 5 kwietnia br. w kl. IIa oraz II c odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci zorganizowane przez Cukiernię JOKER w Miejskiej Górce.
Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Na klasowych stołach pojawiły się babeczki świąteczne oraz mazurki, które zostały ozdobione za pomocą kolorowego lukru, jajek, kurczaczków wykonanych z marcepanu. Patrząc na wykonane przysmaki świąteczne, można stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych przyszłych cukierników wśród naszych kochanych drugoklasistów.
Zajęcia przebiegały w miłej, radosnej atmosferze. Spotkanie zwieńczyło nasze tegoroczne przygotowania do świąt, a tym samym przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszyscy uczestniczy powyższego wydarzenia wspaniale się bawili. Wspólna zabawa i praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań, a drugoklasistom nie znikał uśmiech z twarzy.
Kolejny raz dziękujemy Państwu Buchowskim za urozmaicenie naszych zajęć edukacyjnych na terenie naszej szkoły.

Marita Cwojdzińska
Justyna Grzelewska