TOP 3 NASZYCH CZWÓTBOISTEK!!

Utworzono dnia 16.06.2023

Nasza szkoła kolejny rok z rzędu ma prawo do dumy, ponieważ nasze uczennice ponownie pokazały się z bardzo dobrej strony.

29 maja w Pile odbył się Finał Wielkopolski Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły, damski i męski. Dziewczęta ponownie wywalczyły podium, a dokładnie jego najniższy stopień, uzyskując bardzo dobry rezultat 1385 pkt. Ustąpiły szkole z Wrześni oraz SP nr 2 w Pile. Pierwsza z nich pokonała nas o 60 oczek, natomiast druga z nich tylko 1-ym punktem. Zespół chłopców uplasował się na miejscu 9-tym z wynikiem 917 pkt. Nie zawiodła
Zofia Mikołajczyk (kap. zespołu ), która indywidualnie wywalczyła dwa krążki. Pierwszy medal i to z najcenniejszego kruszcu, zdobyła w skoku w dal z wynikiem 5,09m, a drugi brązowy w indywidualnej punktacji czworboju 378pkt. Obydwa rezultaty są od tej pory jej rekordami życiowymi i nowymi rekordami naszej szkoły. W biegu na 600m Zosia również ustanowiła PB i rekord "czwórki". Półtorej okrążenia pokonała w czasie 1:51'42". Gratulujemy wszystkim naszym wychowankom wspaniałego występu w Pile.

Świtała Aldona

TOP 3 NASZYCH CZWÓTBOISTEK!!

Utworzono dnia 16.06.2023, 10:06