Wiosenny seans filmowy

Utworzono dnia 11.04.2022

We wtorek 22 marca uczniowie klas I – III spacerkiem wybrali się do rawickiego kina „Promień” na  film pt. ”To nie wyPanda”.

„W filmie Disneya i Pixara pt. „To nie wypanda” poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!”

Po reakcji dzieci w trakcie oglądania  jak i po  widać było, że film bardzo się podobał ;-)

Nauczyciele ed. wczesnoszkolnej

Wiosenny seans filmowy