Finalistka konkursu kuratoryjnego

Utworzono dnia 27.04.2022

Martyna Kellner jest uczennicą kl. 8b Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu. Wzięła udział w konkursie i została tegoroczną finalistką Wielkopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego. Do konkursu przygotowała Martynę pani Anna Balcerek, która uczy ją również języka niemieckiego. Na przygotowania do konkursu Martyna poświęciła wiele godzin zarówno w szkole pracując po zajęciach lekcyjnych pod kierunkiem swojej nauczycielki pani Anny Balcerek, a także samodzielnie w domu. Na wszystkich etapach konkursu Martyna wykazała się nie tylko świetną znajomością języka niemieckiego, ale także wiadomościami z zakresu m.in. polityki, geografii, historii i kultury Austrii, realizującw tan sposób temat przewodni konkursu: „ Jak dobrze znasz Austrię?”.

Anna Balcerek

Finalistka konkursu kuratoryjnego