Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu

XXIII WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

Utworzono dnia 10.06.2022

Dnia 6 czerwca w Pile, odbyły się zawody w lekkiej atletyki w klasyfikacji zarówno indywidualnej, jak i zespołowej. Naszą szkołę reprezentowało 24-woro uczniów. Najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy 8B, Emilia Jaróżek, która wygrała konkurs rzutu oszczepem, uzyskując rezultat 31m. Jej klasowy kolega, Dawid Twardowski, w pięknym stylu wywalczył srebrny medal w biegu na dystansie 300m. Linię mety przekroczył w czasie 38’95”, który jest jego nowym rekordem życiowym. Kolejny, tym razem brązowy krążek zawisł na szyi Jędrzeja Dziewięckiego, ucznia klasy 8D, który rzucał oszczepem i uzyskał wynik 28,90m. Niespodziankę sprawił również zespół chłopców, który w klasyfikacji drużynowej ligii lekkoatletycznej wywalczyli najniższy stopień podium. Natomiast team dziewcząt zajął 5 lokatę. Ponad to naszą szkołę reprezentowali również: Basty Wiktoria (8B), Ciesielski Miłosz (8B), Dudziak Wiktoria (8B), Frąckowiak Igor (8B), Gbiorczyk Mateusz (8B), Grygowska Olga (8B), Hauza Wojciech (8B), Ignasiak Julia (8B), Jankowiak Aleksandra (8B), Jurdeczka Kacper (8D), Klemczak Maria (8B), Kowalski Jan (8D), Kusiak Sebastian (8B), Łopuszyński Aleksander (8D), Małyga Wojciech (8A), Matczak Maja (7B), Mielcarzewicz Natalia (8B), Radoła Olga (8B), Sperzyński Bartosz (8B), Staśkiewicz Julia (8D), Szulc Oliwier (8A). Serdecznie gratulujemy wszystkim udziału w zawodach, wywalczonych medali oraz osiągniętych rezultatów!