Sukces ucznia SP4 Bartosza Przybyła

Utworzono dnia 25.09.2023

W przygranicznych Słubicach, w dniach 23-24 września 2023 roku, odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, inaczej zwane Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. Wystartował w nich wychowanek naszej szkoły, Bartosz Przybył. Na co dzień uczeń klasy 8b oraz zawodnik MUKS "Kadet" Rawicz. Bartosz zaliczył znakomity debiut na imprezie rangi krajowej w konkurencji 300m ppł. W Słubicach pokonał ten dystans w czasie 43'33", co jest jego nowym rekordem życiowym, lepszym od poprzedniego o 0'66". Jest to świetna prognoza na przyszłość z uwagi na fakt, że sukces nastąpił po pierwszym roku w ekipie młodzików. Do Słubic, Bartek pojechał z 31 rezultatem, a uplasował się na 22. miejscu. Uprawnionych do startu w tej konkurencji, było tylko najlepszych 40. zawodników z całej Polski. Gratulujemy Bartkowi bardzo udanego występu na największej  imprezie krajowej w tej kategorii wiekowej. Naszemu uczniowi w czasie Mistrzostw Polski U16  towarzyszyli: jego trenerka Aldona Świtała, rodzice pani Małgorzata i pan Damian Przybyłowie oraz dziadek pan Roman Mazur.

Sukces sportowy Bartosza Przybyła

Utworzono dnia 27.09.2023, 11:00