24H RAWICKI FESTIWAL SPORTU

Utworzono dnia 27.05.2022

W dniach 21-22.05 br. w Rawiczu, po długiej pandemicznej przerwie, odbyła się jubileuszowa,
10 edycja 24h Rawickiego Festiwalu Sportu. Dziesiątka uczniów naszej szkoły w mieszanym składzie, wzięła udział w biegu sztafetowym 10x380m, który miał miejsce w parku przy Domu Kultury w Rawiczu. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 już od samego początku biegu objęli prowadzenie i nie oddali go do samego końca. Nie tylko zwyciężyli, ale wygrali ze sporą przewagą. Po zakończonych zmaganiach, reprezentanci naszej szkoły zostali nagrodzeni medalami i upominkami w postaci plecaków i koszulek. Dekoracja odbyła w miasteczku festiwalowym na rawickim targowisku.

Naszą szkołę reprezentowali: Paula Warakomska, Aleksandra Nowak, Julia Puchała, Iga Kaczmarek, Zofia Mikołajczyk, Marcel Becelewski, Bartosz Przybył, Oliwier Aleksandrowicz, Jan Kiełkiewicz, Mikołaj Krupieńczyk

Gratulujemy serdecznie!

Patrycja Twardowska