XV Konferencja "Kocham Moje Miasto"

Utworzono dnia 04.10.2022

W dniu 28.09.22r. przedstawiciele uczniów klas piątych naszej szkoły, aktywnie brali udział w XV Konferencji "Kocham Moje Miasto”. Konferencja została zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Rawicza. W tym roku odbyła się pod hasłem "Rawicz w służbie mieszkańcom”. Głównym celem stawianym przez organizatorów było przybliżenie uczniom historii Rawicza oraz popularyzacja instytucji i firm działających na rzecz mieszkańców Rawicza. Uczniowie naszej szkoły dostali zadanie, odwiedzenia Powiatowego Zarządu Dróg w Rawiczu, który mieści się w Rawiczu przy ulicy Podmiejskiej. Dzieci w trakcie zwiedzania budynków, warsztatów oraz garaży zarządu mogli poznać codzienną ciężką pracę osób dbających o bezpieczeństwo i porządek na drogach. Swoją zdobytą wiedzę mogli wykorzystać przy wykonywaniu plakatu odnośnie miejsca, w którym byli. W czasie podsumowania konferencji, uczniowie wzorowo zaprezentowali swoją pracę, za którą dostali gromkie brawa. Warto zaznaczyć, że Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu była pierwszą placówką oświatową, która odwiedziła Powiatowy Zarząd Dróg w Rawiczu.

Nauczyciele historii

XV Konferencja ,,Kocham Moje Miasto”

Utworzono dnia 04.10.2022, 14:36

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.