Koncert świąteczny dla Tosi

Utworzono dnia 11.01.2023
Czas przedświąteczny to gorący okres także w szkołach. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowują występy artystyczne - piosenki, wiersze, układy choreograficzne, przedstawienia.
Właśnie takie spotkanie odbyło się ostatnio w naszej szkole. Tegoroczny repertuar był bardzo ambitny i zjawiskowy. Dzieci zaśpiewały różnorodne piosenki o tematyce gwiazdkowej, kolędy, wygłosiły wiersze, zatańczyły, ale także wystawiły przedstawienie jasełkowe.
Widać, że włożyły w to mnóstwo pracy i energii! W widowisku wzięli udział zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie. Wszystko to sprawiło, że widownia (składająca się w większości z dumnych rodziców) była zachwycona.
Podczas koncertu wolontariusze zbierali również pieniądze na leczenie Tosi Niwczyk.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział w koncercie oraz okazaną hojność.
Dziękujemy również wszystkim uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie i pomoc przy organizacji spotkania świątecznego.
Zobaczcie na zdjęciach, jak prezentowali się uczniowie naszej szkoły podczas tego koncert.

Koncert świąteczny dla Tosi

Utworzono dnia 16.01.2023, 08:30