Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauka

Osiągnięcia z matematyki kliknij i zobacz

Osiągnięcia z języka polskiego kliknij i zobacz

Osiągnięcia z przyrody kliknij i zobacz

 

Osiągnięcia w roku szkolnym  2014/2015

 

Lp.

Nazwa konkursu

Liczba uczniów

Osiągnięcia

Zasięg/etap

Przedmiotowe

1.

„Czytam-,rozumiem, odpowiadam”

1

wyróżnienie

szkolny

2.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

8

Wyróżnienie

ogólnopolski

3.

Szkolny konkurs językowy „Spelling Bee”

3

Pierwsze, drugie i trzecie miejsce ucznia w konkursie literowania

szkolny

4.

Europejskie ABC

4

III miejsce

gminny

5.

Konkurs Pięknego Czytania  kl. VI

24

I miejsce kl. V

Imiejsce kl. VI

szkolny

6.

Walentynkowy Konkurs Ortograficzny

25

I m. , II m, III m

szkolny

7.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

5

udział

etap rejonowy

8.

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

7

udział

2.etap konkursu ogólnopolskiego

9.

Konkurs Recytatorski

"Wiosna w poezji"

2

3

międzyszkolny

10.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

90 uczestników

8 wyróżnionych

wyróżnienie

(III miejsce)

międzynarodowy

12.

Powiatowy Konkurs Matematyczny klas III

2

Mistrz Matematyki – Konrad Krysiński, I miejsce – Aleksandra Lipka

powiatowy

13.

Gminny Konkurs Wiedzy Szkolnej

1

II miejsce – Konrad Krysiński

gminny

14.

Halo Europa to my

4

I, II, i III miejsce

powiatowy

Artystyczne

1.

Konkurs plastyczny zorganizowany przez SP4

„ Nie pal przy mnie proszę”

3

1 wyróżnienie

szkolny

2.

„Konkurs piosenki zimowej”

1

II miejsce

szkolny

3.

Wiosenny pejzaż- konkurs plastyczny klas pierwszych

                 3

III miejsce

2 wyróżnienia

szkolny

4.

Pejzaż wiosenny

3

I i II miejsce

szkolny

5.

Najpiękniejsze miasto Polski

4

wyróżnienie

międzyszkolny

6.

Konkurs  Piosenki Przedszkolnej

1

III – miejsce

“Srebrna nutka”

gminny

7.

,Mój świat moje marzenia’’

1

I miejsce

rejonowy

8.

,,Biblioteka przyszłości’’

1

I miejsce

powiatowy

9.

,,Muzyka w szarości’’

1

wyróznienie

ogólnopolskie

10.

,,Krajobraz zimowy’’

2

I miejsce

 

II miejsce

powiatowy

11.

,,Straż pożarna’’

1

II miejsce

powiatowy

12.

,,Malarstwo w barwach herbu Rawicza’’

2

II miejsce

 

I miejsce

powiatowy

13.

,, Zwierzęta chronione’’

1

I miejsce

powiatowy

14.

,,Przemoc i agresja’’

1

I miejsce

powiatowy

15.

,,Graffiti’’

2

II miejsce

gminny

 

Odsłony: 4781