Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele

Edukacja wczesnoszkolna:

Magdalena Ceglarek

Iwona Dworniczak

Marzena Głowacz

Justyna Grzelewska

Barbara Krysiak

Alina Pernak

Justyna Przyjemska

Wiesława Roszak

Angelika Sędłak

Włodzimierz Straburzyński

Małgorzata Zimna

 

Biologia:

Joanna Szymkowiak

Jolanta Wujec

 

Chemia:

Joanna Szymkowiak

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:

Agnieszka Węcłaś

 

Fizyka:

Anna Kwiecińska

Wioletta Żurek

 

Geografia:

Kuczyński Przemysław

 

Historia, Wiedza o społeczeństwie:

Jadwiga Dworecka

Katarzyna Pięta

Agnieszka Węcłaś

 

Informatyka, Zajęcia komputerowe:

Anna Cwojdzińska

Hanna Giera

Anna Salamońska

Wioletta Żurek

 

Język angielski:

Anna Dubicka

Katarzyna Niwczyk

Hanna Pawlak

Dorota Piskorska

Beata Rak

Jagoda Skopińska

Aleksandra Spychalska

 

Język niemiecki:

Anna Balcerek

Angelika Kwiecińska

 

Język polski:

Agnieszka Bratuś

Anna Cwojdzińska

Monika Jurkowska

Ewa Kałuża

Anna Kasprzak

Elżbieta Majewska

Karolina Niwczyk

Karolina Samol

Justyna Szajerka

 

Matematyka:

Katarzyna Chromicz

Daria Jagła

Anna Kwiecińska

Joanna Józefowicz

Alicja Maciejak

Wiesława Musielak

Anna Nowak

Anna Salamońska

 

Muzyka:

Tomasz Garbaliński

Anna Walus-Laskowska

Przemysław Maćkowiak

 

Plastyka i zajęcia techniczne:

Wiesława Pospiech

Anna Walus-Laskowska

Wioletta Żurek

 

Zajęcia artystyczne:

Przemysław Maćkowiak

 

Przyroda:

Mariola Dulat

Jolanta Wujec

 

Religia:

Jadwiga Butkiewicz

Małgorzata Dera 

Tomasz Machowiak

Kamil Staniszewski

  

Wychowanie do życia w rodzinie:

Anna Funka-Leciejewska

Tomasz Machowiak

Kamil Staniszewski

 

Wychowanie fizyczne:

Tomasz Balcerek

Jerzy Bawolski

Dariusz Błoniewski

Daniel Knopisz

Vivian Duda

Jakub Kmieć

Daniel Knopisz

Zuzanna Lis

Małgorzata Maruwka

Lech Pietraszek

Karol Poleszak

Artur Poprawski

Robert Skotarek

Adam Staśkowiak

Dariusz Staśkowiak

Aldona Świtała

Maciej Waleron

Katarzyna Werner

   

Pedagog:

Dorota Dybicka

Izabela Radel

 

Psycholog:

 Ewelina Dolik

Katarzyna Giżewska

 

Terapeuta EEGBiofeedbeck:

Agata Basińska-Krupa

 

Logopeda:

Izabela Radel

Karolina Samol

 

Biblioteka:

Iwona Stankiewicz

 

Świetlica:

Aneta Adamek

Karolina Domin

Iwona Dworniczak

Tomasz Garbaliński

Jeanette Jarczewska

Angelika Kwiecińska

Angelika Sędłak

Włodzimierz Straburzyński

Odsłony: 26441