Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki międzynarodowego konkursu matematycznego

Wiesława Musielak

17 marca 2016 r. prawie osiemdziesięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontières.

 

Każdy uczestnik otrzymał w prezencie układankę przestrzenną „Pentomino”!

W kategorii Żaczek klasa 2 udział brało 9 uczniów.

W kategorii Maluch klasa 3 i 4 udział brało  38 uczniów.

W kategorii Beniamin klasa 5 i 6 udział brało 32 uczniów.

Siedmiu uczniów naszej szkoły zdobyło wyróżnienia:

Bijoch Marcin  klasa 2a

Gajowczyk Alex klasa 2f

Porzucek Zuzanna klasa 2b

Szudra Kornel klasa 3a

Gubański Norbert klasa 3b

Tessmer Paweł klasa 6b

Jarus Damian klasa 6d

GRATULUJEMY

ŻYCZYMY POWODZENIA W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM

Odsłony: 1832