Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeszcze ostatni dzwonek i… wakacje!

Monika Jurkowska

Na szkolnym boisku równo o godz. 9.00. rozpoczął się ostatni przedwakacyjny apel z okazji zakończenia roku 2015/2016. Pierwsi swoje spotkanie mieli uczniowie klas 0-V.

W czasie apelu nastąpiło przekazanie władzy nowej przewodniczącej Aleksandrze Nowak oraz przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Były przemowy, wręczanie świadectw i nagród wyróżniającym się uczniom z klas  IV-VI, a także tym, którzy włożyli najwięcej wysiłku w poprawę swoich ocen. Wyczytano też tych, którzy otrzymali wyróżnienia w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”. W czasie apelu pani dyrektor Justyna Szajerka podziękowała nauczycielom, którzy w tym roku zakończyli pracę.

Półtorej godziny później klasy szóste weszły na boisko tanecznym krokiem, rozpoczynając swoją uroczystość. Ślubowanie absolwentów, przemowy, wręczanie świadectw z wyróżnieniem oraz pucharów za wybitne osiągnięcia sportowe i naukowe wypełniły czas apelu. Podziękowania również złożono rodzicom zaangażowanym na rzecz szkoły. Pani Dyrektor, zwracając się do szóstoklasistów, podkreśliła, że ukończenie szkoły podstawowej to ważny moment, który przejdzie do wspólnej historii. Dodała również: „W ciągu minionych sześciu lat zmieniliście się bardzo. I choć pewnie tego nie czujecie – to najważniejsza zmiana w Waszym życiu. Teraz już tylko będziecie szlifować to, co zostało uformowane w murach tej szkoły”. Życzyła konsekwencji w dążeniu do określonych celów, bo tylko tak można realizować marzenia. Na zakończenie były życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Zobacz film FinalSong

 

Odsłony: 2960