Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy rok, nowe wyzwania

Karolina Niwczk

W tym roku powitaliśmy rok szkolny 3 września. Dla naszej czwórkowej społeczności to data, która jest wyjątkowa pod wieloma względami, gdyż nadchodzące miesiące obfitować będą w wielkie zmiany.

Przede wszystkim w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie skorzystają z nowej sali gimnastycznej oraz nowych pracowni – fizycznej i chemicznej. Dodatkowo w salach komputerowych założono klimatyzację, a wkrótce do użytku oddane zostanie także planetarium i sala fitness.
Od września uczniowie nadal będą pobierać naukę w dwóch budynkach, a w kwietniu czekają na nich dwa ważne egzaminy: po raz pierwszy przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasisty i po raz ostatni egzamin gimnazjalny.
Jaki jeszcze będzie nadchodzący rok szkolny? Na to pytanie wkrótce poznamy odpowiedź.

 

Odsłony: 1611