Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Lato, lato, lato czeka...

Nauczyciele SP4

19 czerwca dobiegł koniec kolejnego etapu. Nasi uczniowie po ciężkim i satysfakcjonującym roku ciężkiej pracy rozpoczęli wakacje!

Czytaj więcej...

Do widzenia przyjaciele….

Nauczyciele SP4

Słowa piosenki doskonale opisują czas, który nadszedł. 19 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas ósmych i gimnazjalnych. Odtąd nie będziemy się z nimi widywać. Może tylko przypadkiem gdzieś się spotkamy, zmienimy kilka słów…

Czytaj więcej...

Dwa złota i brąz w 3-boju lekkoatletycznym

Aldona Świtała

Rewelacyjny występ odnotowały dwa zespoły rawickiej "czwórki" w finale rejonowym w wieloboju lekkoatletycznym.

Do miasta leszczyńskich byków 13 czerwca br. zjechały najlepsze zespoły z powiatów leszczyńskich w rocznikach 2008 i młodsi.

Czytaj więcej...

Wspomnienia z wycieczki

Agnieszka Bratuś

W dniach 6-7 maja 2019 r. klasy 4a, 4d i 4f wraz z wychowawczyniami Agnieszką Węcłaś, Agnieszką Bratuś i Małgorzatą Maruwką wyjechały na wycieczkę do Cichowa – urokliwej miejscowości nad jeziorem niedaleko Gostynia.

Czytaj więcej...

Góry, ach te góry!

Iwona Dworniczak, Małgorzata Zimna

W dniach od 10 do 12.06.2019 r. klasa IIIa odbyła długo wyczekiwaną wycieczkę w Karkonosze. Inicjatorami wyjazdu byli rodzice Igi - uczennicy tejże klasy. Zaprosili oni wszystkich uczniów wraz z wychowawczynią do schroniska „Odrodzenie” w Przesiece.

Czytaj więcej...