Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aż trudno uwierzyć, że ten rok szkolny tak szybko minął…

Dyrekcja i Nauczyciele SP4

22 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się, by podsumować miniony rok szkolny. Był to pod wieloma względami szczególny rok nauki.

Z wielkim żalem, ale i też nadzieją, że spotkamy się w pierwszej klasie, po raz ostatni żegnaliśmy dzieci z oddziałów zerowych. Wszystkie „żaki” były bardzo przejęte otrzymaniem swojego pierwszego świadectwa, a rodziców rozpierała duma ze swoich pociech.

Naszą szkołę opuścili w tym roku uczniowie klas trzecich gimnazjalnych, którzy uroczyste zakończenie roku obchodzili w rawickim Domu Kultury. Było to z pewnością dla nich wielkie przeżycie, zakończenie pewnego, mamy nadzieję, pięknego okresu życia.

Wyjątkowość tego roku szkolnego polegała również na tym, że uczniowie naukę w szkole podstawowej kończą po 8 latach nauki, a nie po 6, jak to było dotychczas. Dlatego w apelu wzięli udział uczniowie klas I- VII i II gimnazjalnych. Pani Dyrektor w czasie uroczystości powiedziała do wszystkich uczniów: „Jeszcze raz chcemy powiedzieć, że jesteśmy z Was dumni, ponieważ znaczna większość uzyskała wyniki dobre i bardzo dobre, przez cały rok reprezentowaliście szkołę we wszelkiego rodzaju konkursach, zawodach ze znaczącymi wynikami”.

Podziękowania należą się także Rodzicom, którzy przez cały rok wspierali szkołę w jej działaniach. Pomoc ta jest dla nas bardzo cenna.

Na zakończenie życzymy wszystkim, by rozpoczęte wakacje były udane, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń. Życzymy Wam również wielu fantastycznych przygód i spotkań z interesującymi ludźmi. Rozwijajcie swoje pasje i spełniajcie marzenia.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

 

Odsłony: 1855