Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aż trudno uwierzyć, że ten rok szkolny tak szybko minął…

Dyrekcja i Nauczyciele SP4

22 czerwca po raz ostatni spotkaliśmy się, by podsumować miniony rok szkolny. Był to pod wieloma względami szczególny rok nauki.

Czytaj więcej...

Warsztaty językowe w Berlinie

Uczestniczki wycieczki

W dniach 05.06-07.06 klasy trzecie oddziałów gimnazjalnych SP4 wybrały się na wycieczkę do Berlina. Organizatorem wycieczki była pani Anna Balcerek - nauczycielka j. niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 4.

Czytaj więcej...

Ostatnie dni na sportowo

Aldona Świtała, Robert Skotarek

We wtorek 19 czerwca 2018 roku na pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu odbyły się XXIV Pływackie Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu. W zawodach tych wzięli udział uczniowie klas I-VII i II-III klas gimnazjalnych, zarówno z klas pływackich, jak i pozostałych klas.

Czytaj więcej...

Warsztaty perkusyjne – werblistów – w naszej szkole

Anna Walus-Laskowska

Wiosna w naszej szkole przemija bardzo atrakcyjnie także pod względem artystycznym. Sześcioro uczniów „Czwórki” uczestniczyło w specjalnie zorganizowanych warsztatach perkusyjnych dla werblistów, którzy przygotowują się do uświetniania swą grą uroczystości szkolnych i lokalnych.

Czytaj więcej...

I Powiatowy Konkurs Instrumentalny „Młody Wirtuoz”

Anna Walus-Laskowska, Przemysław Maćkowiak, Tomasz Garbaliński

Nasza szkoła wraz z nauczycielami p. Anną Walus-Laskowską, p. Przemysławem Maćkowiakiem oraz p. Tomaszem Garbalińskim zorganizowała pierwszy konkurs instrumentalny.

Czytaj więcej...