Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Egzamin na kartę rowerową

Anna Walus

Dnia 06.06.2017 r. uczniowie czwartych klas naszej szkoły, którzy pozytywnie zaliczyli część pisemną (teoretyczną), zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Egzamin przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Wśród zadań egzaminacyjnych były takie elementy jak równoważnia, slalom, żmijka, przewożenie przedmiotu oraz miasteczko ruchu drogowego wraz ze sprawdzeniem wiedzy teoretycznej i stosowaniem się do znaków oraz przepisów drogowych. Gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy musieli przezwyciężyć duży stres!

 

Odsłony: 2495