Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnie chwile w szkole i... wakacje!

Monika Jurkowska

Pogoda pokrzyżowała plany wspólnego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla klas I-VI. W związku z tym klasy I-III uczestniczyły w oficjalnym zakończeniu w świetlicy szkolnej o godz. 9.00, a klasy starsze pół godziny później.

Pani Dyrektor - Justyna Szajerka, w swym przemówieniu nawiązywała do sukcesów uczniów i ich wytężonej pracy w ciągu całego roku. Prosiła, by dzieci zwróciły uwagę na bezpieczeństwo w czasie wakacyjnych wojaży. Przeczytano również list do uczniów od rzecznika praw dziecka. Potem był czas nagród dla sportowców, uczniów osiągających sukcesy w różnych konkursach, ale też dla tych, którzy uczynili największy postęp w nauce i zachowaniu. Uczniowie wyróżniający się w nauce wychodzili na scenę z rodzicami i otrzymywali swoje świadectwa z gratulacjami ze strony wychowawców i dyrekcji szkoły. Następnie pani Dyrektor podziękowała rodzicom szczególnie zaangażowanym w działania szkoły. Byli to państwo A. G. Dworeccy, p. P. Kaniewska, p. A. Muchajer. Miłym akcentem kończącym uroczystość było wspólne zaśpiewanie i zatańczenie do piosenki Czekolada.

 

Zobacz film cz. 1

Zobacz film cz. 2

Zobacz film cz. 3

 

Odsłony: 2852