Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGNISKO KLASOWE III B

Patrycja Mielcarzewicz

14.czerwca na rawickim "PONTONIE" uczniowie klasy III b bawili się wraz z rodzinami na ostatniej wspólnej imprezie. Spotkanie rozpoczęło się piękną częścią artystyczną przygotowaną dla rodziców przez dzieci i Panią Basię Krysiak.

Czytaj więcej...

„Tygryski” i „Puchatki” kończą rok szkolny!

M.Zimna, T.Józefiak

I znów kolejny rok szkolny za nami i znów żegnaliśmy dzieci, które po wakacjach staną się uczniami klas pierwszych.

Czytaj więcej...

Ostatnie chwile w szkole i... wakacje!

Monika Jurkowska

Pogoda pokrzyżowała plany wspólnego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 dla klas I-VI. W związku z tym klasy I-III uczestniczyły w oficjalnym zakończeniu w świetlicy szkolnej o godz. 9.00, a klasy starsze pół godziny później.

Czytaj więcej...

Ostatni tydzień na sportowo i kreatywnie

Nauczyciele SP4

W dniach od 20 do 22 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach sportowych i rozwijających kreatywność. We wtorek przeprowadzono Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu.

Czytaj więcej...

Egzamin na kartę rowerową

Anna Walus

Dnia 06.06.2017 r. uczniowie czwartych klas naszej szkoły, którzy pozytywnie zaliczyli część pisemną (teoretyczną), zdawali egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Czytaj więcej...