Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SP 4 zwycięzcą na Festynie Zdrowia

Artur Poprawski

W dniu 20.06.2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Sportowe zorganizowane przez Szpital Powiatowy w Rawiczu przy okazji Festynu Zdrowia. Zawody odbywały się na zasadzie wyścigów rzędu w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 oraz 4-6.

Każda drużyna startowała w pięciu konkurencjach. Nasza szkoła okazała się najlepsza w ogólnej punktacji, za co otrzymała nagrodę główną - telewizor. Ponadto każdy z uczestników dostał atrakcyjną nagrodę rzeczową. Reprezentantami szkoły byli: Gustaw Sawicki, Olga Kononowicz, Jakub Dyk , Nikodem Kendzia, Jakub Dziubałka, Alan Dąbrowicz, Katarzyna Dworniczak, Anna Dworniczak, Norbert Perz, Mikołaj Buduj, Nikodem Rogal oraz Patryk Kossowski. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji, m. in.: pokazy żonglerki, szczudlarze, wozy strażackie, zamki dmuchane, wata cukrowa oraz ścieżka zdrowia, która cieszyła się wielką popularnością wśród przybyłych gości. Festyn miał na celu promocję zdrowego stylu życia, aktywnego spędzania czasu a także dawał możliwość nauczenia się technik pierwszej pomocy. Opiekunami grupy byli nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Poprawski i Tomasz Balcerek.  

 

Odsłony: 2783