Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PŁYWAK Z RAWICZA NA IGRZYSKACH W BAKU

Robert Skotarek

KIBICUJEMY MICHAŁOWI CHUDEMU!!!

Starty naszych pływaków w Baku zaczynają się 23 czerwca. Michał Chudy wystartuje w trzech konkurencjach indywidualnych: 50m stylem motylkowym, 100m stylem motylkowym i 50m stylem dowolnym oraz prawdopodobnie w czterech sztafetach: 4 x 100m stylem zmiennym M, 4 x 100m stylem dowolnym M 4 x 100m stylem dowolnym mix i 4 x 100m stylem zmiennym mix ( do ustalenia).

 

Plan transmisji na antenach Polsatu:

23.06 - wtorek
Polsat Sport
19:50 - 22:00 sesja finałowa, I dzień [powtórka]

Polsat Sport Extra
6:25 – 9:50 sesja kwalifikacyjna, I dzień [NA ŻYWO]

eliminacje: 6:38 50 m st. motylkowym mężczyzn - Michał Chudy;

8:47 sztafeta 4x100 m st. dowolnym mężczyzn - Mateusz Arndt, Michał Brzuś, Michał Chudy, Paweł Sendyk

(półfinały: 14:37 50 m st. motylkowym mężczyzn)


15:10 – 17:30 sesja finałowa, I dzień [NA ŻYWO]

finały: *16:04 50 m st. motylkowym mężczyzn

*16:42 sztafeta 4x100 m st. dowolnym mężczyzn

-----------------------------------------------------

24.06-środa
Polsat Sport Extra
6:25 - 9:00 sesja kwalifikacyjna, II dzień [NA ŻYWO]

8:13 sztafeta mieszana 4x100 m st. dowolnym - Michał Brzuś, Michał Chudy, Julia Klonowska, Adrianna Niewiadomska

14:25 - 18:25 sesja finałowa, II dzień [NA ŻYWO]

finały: 16:52 sztafeta mieszana 4x100 m st. dowolnym

Polsat Sport News
1:15 - 3:20 sesja finałowa, I dzień [powtórka]

 

 

25.06-czwartek
Polsat Sport
6:55 - 9:25 sesja kwalifikacyjna, III dzień[NA ŻYWO] ----------------- Michał bez startów

Polsat Sport Extra
7:00 - 8:55 sesja finałowa, II dzień [powtórka]
22:10 - 0:20 sesja finałowa, III dzień [powtórka]



Polsat Sport News
14:25 - 17:50 sesja finałowa, III dzień [NA ŻYWO] ------------------ Michał bez startów

-----------------------------------------------------

26.06-piątek
Polsat Sport
0:00 - 2:00 sesja finałowa, III dzień [powtórka]

Polsat Sport Extra
6:25 - 8:50 sesja kwalifikacyjna, IV dzień [NA ŻYWO]

eliminacje: 7:30 100 m st. motylkowym mężczyzn Michał Chudy

(półfinały: 14:52 100 m st. motylkowym mężczyzn)

14:25 -17:30 sesja finałowa, IV dzień [NA ŻYWO]

-----------------------------------------------------

27.06-sobota
Polsat Sport
0:00 - 2:00 sesja finałowa, IV dzień[powtórka]

Polsat Sport Extra
14:25 - 18:10 sesja finałowa,V dzień[NA ŻYWO]

finały: 15:50 100 m st. motylkowym mężczyzn - Michał Chudy

16:55 sztafeta 4x100 m st. zmiennym mężczyzn

Polsat Sport News
6:25 – 8:55 sesja kwalifikacyjna, V dzień [NA ŻYWO]

eliminacje: 6:30 50 m st. dowolnym mężczyzn - Michał Chudy

7:39 sztafeta 4x100 m st. zmiennym mężczyzn - Michał Brzuś, Michał Chudy, Dawid Murzyn, Paweł Sendyk

(półfinały: 14:30 50 m st. dowolnym mężczyzn)

--------------------------------------------------------

oficjalny kanał video ze strony igrzysk- http://www.baku2015.com/video/index.html

 

transmisje na youtube - https://www.youtube.com/user/baku2015

 

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO KIBICOWANIA MICHAŁOWI !!!

Odsłony: 1337