WARSZTATY BUDOWLANE

Marita Cwojdzińska

Uczniowie klasy IIIa w miniony piątek mieli okazję wziąć udział w warsztatach budowlanych zorganizowanych przez Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu.

Trzecioklasiści w ramach warsztatów zmierzyli długości, szerokości oraz wysokości poszczególnych pomieszczeń w naszej szkole za pomocą dalmierza laserowego, czyli przyrządu służącego do pomiaru odległości bez potrzeby jej przebywania.
Niniejsze warsztaty pozwoliły uczniom wczuć się w rolę małych budowlańców. Zajęcia praktyczne okazały się wspaniałym, a jednocześnie nowym doświadczeniem.