Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Majowe święta

Agnieszka Węcłaś i Karolina Kononowicz

W związku ze zbliżającymi się majowymi świętami, zachęcamy do skorzystania z materiałów, które przypomną nam ich genezę. Filmiki opowiadają o symbolach narodowych, pięknie Ojczyzny i legendach związanych z początkami państwa polskiego.

Można posłuchać również okolicznościowych piosenek, poczytać o sławnych rodakach, czy własnoręcznie wykonać kotylion lub flagę. Gry i zagadki, sprawdzą naszą wiedzę o Polsce :).

https://padlet.com/kononowiczkarolina21/yhlhia67cfmpzi1g

 

Pamiętaj - WYWIEŚ FLAGĘ!!!

Odsłony: 252