Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pożegnanie zimy – powitanie wiosny

Uczniowie klas I-III

Marzanno, Marzanno

Ty zimowa panno.

Zrób miejsce wiośnie

i uciekaj gdzie pieprz rośnie!

 

Pożegnaliśmy zimę, a wesołą piosenką
powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę.

 

19 marca 2021 uczniowie klas I - III powitali Wiosnę i pożegnali  Zimę. Z kolorowymi gaikami i  Marzanną wykonaną samodzielnie przez dzieci wybraliśmy się na pożegnalny spacer  szukać oznak wiosny. Przepiękne kolorowe gaiki przegoniły zimę, a dzieci uczestniczyły w ciekawych  zajęciach i wiosennych zabawach.

Mamy nadzieję, że nasze zaklęcie się spełni i czekają nas już tylko ciepłe i bardzo słoneczne dni.

 

Odsłony: 217