Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiosna i Wielkanoc w klasach I -III

Wychowawcy I - III

W marcu odbyły się dwa konkursy plastyczne - wiosenny "Wiosna, ach to Ty" i wielkanocny "Wielkanocne wariacje", które zostały zorganizowane przez nauczycielki naszej szkoły: Justynę Soszyńską, Justynę Przyjemską oraz Martę Kałużę. Skierowane one były dla uczniów klas I-III.

Na pierwszy należało wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wiosnę, a na drugi ozdoby wielkanocne. Ich celem było rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych dzieci oraz zainteresowanie tradycją i symboliką Świąt Wielkanocnych. W obu konkursach wzięło udział 93 uczniów. Ilość uczestników przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorek. Prace wykonane różnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem rozmaitych materiałów były rewelacyjne, pomysłowe oraz oryginalne i dlatego wielkie gratulacje należą się ich autorom. Nie lada wyczynem było wybrać spośród tylu pięknych prac te, które zasługiwały na wyróżnienie. Po długich i burzliwych naradach jury wyłoniło następujących zwycięzców:

Laureatami konkursu wiosennego zostali:
1 miejsce - Iga Tacik Ic
2 miejsce - Michalina Sarbinowska Ic
3 miejsce - Tamara Maruwka Ia

Wyróżnienia:
Anastazja Filińska Ia
Elżbieta Nieradka Ia
Michał Szmidel Ib
Wojtek Kuczmerewicz Ib
Ewa Wojczyk Ib
Katarzyna Klejewska IIIe

Laureatami konkursu wielkanocnego zostali:
1 miejsce - Yulia Palamarczuk IIIc oraz Iga Tacik Ic
2 miejsce - Nikodem Łęcki IId
3 miejsce - Michalina Sarbinowska Ic

Wyróżnienie:
Michalina Olejniczak IIc

 

Odsłony: 94