Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Caritas znaczy Miłość…

Małgorzata Dera, Barbara Krysiak

"Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili" - mówi Jezus. Wielki Post to czas przemiany serc, powrotu do kochającego Ojca. To również okazja do praktykowania uczynków wielkopostnych, którymi są: modlitwa, post i jałmużna.

Pomagać bliźnim możemy na wiele sposobów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji "Tytka wielkanocna". Dzieci postanowiły się podzielić z bliźnimi słodyczami. Zebrane słodkości zostały przekazane do Caritasu przy parafii św. Andrzeja Boboli. Przed świętami wielkanocnymi zostaną ofiarowane najuboższym, starszym i potrzebującym parafianom.

Serdecznie dziękujemy!

 

Odsłony: 144