Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty stolarskie

Marita Cwojdzińska

W ramach bloku tematycznego pt.: „Marzenia o lataniu” uczniowie klasy III a wzięli udział w warsztatach stolarskich przygotowanych przez wychowawczynię.

Warsztaty polegały na skonstruowaniu, a następnie pomalowaniu modelu samolotu. Trzecioklasiści podczas udziału w zajęciach wykazywali pełne skupienie oraz zadowolenie z wykonywanej pracy. Niniejsze warsztaty pozwoliły uczniom wczuć się w rolę małych majsterkowiczów. Zajęcia techniczne okazały się wspaniałym, a jednocześnie nowym doświadczeniem dla najmłodszych wychowanków naszej szkoły. Na zakończenie warsztatów uczniowie udali się na boisko szkolne, gdzie wspólnie mogli pobawić się własnoręcznie zrobionymi samolotami. 

 

Odsłony: 193