Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Walentynkowy sukces młodych poetów

Agnieszka Bratuś

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Rawicką Bibliotekę Publiczną.

Zadanie polegało na napisaniu wiersza o tematyce walentynkowej lub miłosnej. Okazało się, że w naszej szkole mamy nie tylko świetnych sportowców, ale także … poetów. Norbert Łukowski zajął pierwsze miejsce, Eliza Szymczak – drugie, a Eliza Weber – trzecie. Wszyscy są uczniami kl. 6d.

Serdecznie gratulujemy! Rozwijajcie swój talent pisarski i piszcie kolejne wiersze. Oby wena twórcza nigdy Was nie opuszczała!

Odsłony: 146