Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

LEKKOATLETYCZNE ZGRUPOWANIE

Aldona Świtała

Pod koniec listopada, a dokładniej od 20 do 29 listopada 2020 r. pięcioro naszych wychowanków z klas lekkoatletycznych pod opieką  pani Aldony Świtały wzięło udział w zgrupowaniu sportowym w Szklarskiej Porębie.

Na obozie Julia Ignasiak, Emilia Jaróżek, Mateusz Gbiorczyk, Bartosz Stelmaszyk oraz Fabian Czerniakna pracowali głównie nad poprawą swojej kondycji, wytrzymałości siłowej, doskonalili podstawowe elementy techniczne wybranych konkurencji oraz wzmacniali siłę swojego charakteru. Nasi uczniowie to na co dzień zawodnicy  reprezentujący barwy klubu MUKS Kadet Rawicz. Ich dziesięciodniowy pobyt w urokliwej Szklarskiej Porębie szybko minął, ale pomimo wyczerpujących treningów znaleźli również czas na spacer po górach. Zdobyli między innymi Śnieżne Kotły, Szrenicę, Wysoki Kamień, a także odwiedzili schronisko "Pod Łabskim Szczytem". Wyjazd ten dostarczył im wiele pozytywnych emocji i na pewno na długo zostanie w ich pamięci. 

 

Odsłony: 124