Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narodowe Święto Niepodległości

Karolina Kononowicz

Drodzy Uczniowie!

Serdecznie dziękujemy za udział w szkolnych obchodach Święta Niepodległości. W tym roku przebiegały one inaczej niż zwykle, ze względu na czas pandemii. Nie przeszkodziło Wam to jednak zaangażować się w zaproponowane przez nas działania. Po raz kolejny pokazaliście, że Ojczyzna jest dla Was bardzo ważna.

Wielu spośród naszej społeczności zadbało o to, by w dniu 11 listopada polska flaga dumnie powiewała na ich domach, a w oknach pojawiły się biało - czerwone akcenty. Poniższe zdjęcia są tego dowodem. Po powrocie do szkoły, autorzy zdjęć otrzymają patriotyczne upominki :)

 

Odsłony: 216