Plebiscyt piosenki patriotycznej

Karolina Kononowicz

Jednym ze sposobów naszego radosnego upamiętnienia kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, był plebiscyt piosenki patriotycznej “Wyśpiewana Niepodległa”.

Wyniki głosowania uczniów z klas I - V:

I miejsce - “Przybyli ułani pod okienko”

II miejsce - “Pierwsza Kadrowa”

III miejsce - “Maki” oraz “Jak szło wojsko raz ulicą”

Klasy VI - VIII zagłosowały w następujący sposób:

I miejsce - “Przybyli ułani pod okienko”

II miejsce - “Pierwsza Brygada”

III miejsce - “Pierwsza Kadrowa”

Oto nazwiska uczestników plebiscytu, dla których tegoroczny dzień 11 listopada okazał się szczególnie szczęśliwym - zostali wylosowani, a więc po powrocie do szkoły otrzymają patriotyczne upominki:

Adam Lewandowski (2a), Marcin Bijoch (7a), Borys Pytlak (2a), Olga Kononowicz (8a), Mateusz Pachołek (2c), Karolina Wiśniewska (7e), Maja Musielak (4b). Gratulujemy!