Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PODZIĘKOWANIA I ŻYCZENIA

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niewątpliwie rok pod wieloma względami pionierski, ale też bardzo burzliwy. Zarówno My pedagodzy, jak i Wy drodzy uczniowie, a także Wasi rodzice, stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami związanymi z panującą emidemią. Dla nas wszystkich był to bardzo trudny egzamin i mamy nadzieję, że udało nam się go zdać pozytywnie.

Rok  burzliwy, ponieważ wymagał ogromnego, wzajemnego zrozumienia i współpracy wszystkich grup szkolnych tj. rodziców, uczniów i nauczycieli, podejmowania trudnych decyzji, dyskusji o wielu szkolnych sprawach, tak aby Was drodzy uczniowie przeprowadzić przez ten czas nauki jak najpłynniej i najefektywniej.

Gratulujemy Wam osiągnięć i wyników w nauce na miarę swoich możliwości. Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni! Dziękujemy  szczególnie tym, którzy wytrwale i konsekwentnie zgłębiali tajniki wiedzy, poszerzali swoje umiejętności. Gratulujemy wszystkich sukcesów i tych małych i tych dużych, bo ich miara dla każdego z Was jest inna. Każde świadectwo otrzymane przez Was jest owocem Waszej całorocznej pracy. Szczególne gratulacje składamy ósmoklasistom, którzy ukończyli kolejny etap edukacyjny.

Całej społeczności szkolnej życzymy na czas wakacji samych słonecznych dni, pysznych lodów, czystej wody w basenie, przynajmniej jednej przeczytanej książki, długo trwających szczęśliwych chwil – jednym słowem UDANYCH WAKACJI!!!

 

Drodzy Ósmoklasiści - życzenia dla WAS

Odsłony: 728