Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskie

Karolina Kononowicz

Drodzy Uczniowie! Serdecznie dziękujemy Wam za udział w wirtualnym apelu z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej (również rodzicom wspierającym dzieci z młodszych klas).

Jest to ważne święto w kalendarzu Polaka - Patrioty, dlatego szczególne wyrazy uznania kierujemy do tych, którzy zdecydowali się podzielić z całą społecznością szkolną, własnym pomysłem na ten dzień. Nie po raz pierwszy pokazaliście, że my dorośli możemy wiele się od Was nauczyć - przede wszystkim otwartości i spontaniczności w okazywaniu uczuć. W tym wypadku, wobec naszej Ojczyzny. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Pozdrawiamy ich autorów oraz bliskich, którzy również zostali na nich uwiecznieni.