Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Recytowanie i piękne czytanie

Agnieszka Bratuś

Uczniowie naszej szkoły rozwijają swoje zdolności recytatorskie i krasomówcze.

16. 02. dwie reprezentantki wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Miłość niejedno ma imię” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rawiczu. Wiktoria Smentek z kl.6c zaprezentowała wiersz „Nic dwa razy” Wisławy Szymborskiej, a Aleksandra Klimczak – też z 6c utwór „Jastrząb i kura” Ludwika Jerzego Kerna. Ola – co bardzo cieszy – została laureatką konkursu, zajmując 2. miejsce.

3.03. odbył się natomiast Gminny Konkurs Pięknego Czytania „Strofy o zwierzętach”. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Sierakowie. SP nr 4 reprezentowały uczennice wyłonione w eliminacjach szkolnych: Aleksandra Klimczak (6c), Eliza Weber (5d) oraz Liwia Nowak (5a). I znów Ola Klimczak zajęła 2. miejsce.

Laureatce i uczestniczkom serdecznie gratulujemy!

 

Odsłony: 373