Konkurs na recenzję książki

Agnieszka Bratuś

W lutym został rozstrzygnięty szkolny Konkurs na Recenzję. Zadaniem uczestników było napisanie recenzji książki niebędącej lekturą szkolną. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas 7-8.

Oto jego laureaci:

1. miejsce – Martyna Majchrzak (kl. 7b)

2. miejsce- Kacper Jankowiak (kl 8a)

3. miejsce – Maria Łukowska (kl.7b)

Martyna oceniła powieść pt. „Stranger Things” Gwendy Bond, Kacper zachęcał do książki „Chrzest ognia” Andrzeja Sapkowskiego, a Marysia polecała „Małe kobietki” L. M. Alcott.

Konkurs został zorganizowany w ramach innowacji czytelniczej „Kto czyta, żyje podwójnie”. Zatem laureatom gratulujemy nie tylko sukcesu, ale przede wszystkim podwójnego czytelniczego życia!